فرماندار گناباد :
گناباد قطب علوم اجتماعی کشور است

farmandarفرماندار گناباد گفت: اين شهرستان به عنوان قطب مسائل اجتماعی و علوم اجتماعی در کشور شناخته مي‌شود.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)-منطقه خراسان، محمد صفایی در جلسه مشترک سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران در محل سالن اجتماعات فرمانداری گناباد، گفت: برگزاری سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران یک کار بسیار بزرگ مي‌باشد که شهرستان گناباد با پتانسیل‌ها و توانمندی‌هایی که دارد می‌تواند همانند دو کنفرانس قبلی آن را برگزار كند.

 

فرماندار گناباد ابراز امیدواری کرد که با برگزاری سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران، رشته کارشناسی ارشد علوم اجتماعی نیز در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد تصویب شود.

 

صفايي افزود: به مسائل اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی کمتر توجه می‌شود و یا اگر به آن پرداخته شود از منظر بومی به آن نگریسته نمی‌شود.

 

وي با اشاره به حضور بش از 170 نخبه و عضو هیات علمی برجسته از سراسر کشور و همچنين مدیران ملی در اين کنفرانس گفت: مسوولان شهرستان عزم خود را برای برگزاری سومین کنفرامس مددکاری اجتماعی ایران به كار برند و بدانند علاوه بر اینکه یک خدمت در سطح ملی انجام خواهند داد، یک گام بزرگ در راه پیشرفت گناباد برمي‌دارند.

 

رئیس سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد هم در این جلسه اهتمام مسوولان شهرستان را در راستای برگزاری سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران ستود و افزود: مسوولان در استان هم که به اهمیت این کنفرانس و نقش آسب‌های اجتماعی واقف هستند و پیگیری‌های خوبی را در زمینه برگزاری کنفرانس انجام داده‌اند.

 

دكتر مجتبوی از دیدار مسوولان شهرستان با دکتر نوبخت معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی رئیس جمهوری در ارتباط با برگزاری کنفرانس خبر داد و گفت: سخنگوی محترم دولت در خصوص لحاظ شدن امور اجتماعی در برنامه ششم توسعه کشور قول مساعد داده‌اند.

 

به گزارش ايسنا، سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران روزهای 12 و 13 شهریورماه جاری در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار مي‌شود.

نظرات   

 
+1 # Guest 1393-06-08 05:39
شما راست میگی!!!

شهری که هنوز رشته ارشد و دکترای علوم اجتماعی را ندارد و کهنسال ترین شهر خراسان است و آمار طلاق بالایی دارد و ... شده قطب علوم اجتماعی، اگر می گفتید قطب ادیان و عرفان بیشتر باورمان می شد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی