استقبال از بهار در زمستان
ميادين شهر گناباد توسط شهرداري باز پيرايي ميشود

سرپرست شهرداری گناباد در حاشيه بازديد از ميدان در حال بازسازي شهدا ، از بازپيرايي میادین سطح شهر براي استقبال از بهار خبر داد.

maidan1

حسين زاده  در حاشیه بازدید از میدان شهداء که در حال بازسازی می باشد گفت : با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز شهرداری جهت بازسازی و بازپیرایی میادین در سطح شهر برنامه ریزی نموده است .
او در ادامه افزود : شهرداری تمام تلاش خود را جهت زیبا سازی شهر جهت سال جدید انجام می دهد تا رضایت مردم خوب و شریف گناباد را جلب نماید . وی گفت : گناباد دروازه ورودی به مشهد الرضا می باشد و مسافرین زیادی را در ایام نوروز پذیرا بوده که امید است بتوانیم میزبانان شایسته ای باشیم .
سرپرست شهرداری همچنین از هنرمندان خواست تا با توجه به آغاز فراخوان المانهای موقت نوروزی با مشارکت فعال خود در این امر نقش خود را ایفا نمایند .
وی همچنین از نصب تا بلوهای راهنمای جدید جهت مسافرین در سطح شهر خبر داد که با استانداردهای مطلوب تا پایان سال نصب خواهد شد .

نظرات   

 
0 # davood 1392-10-06 17:34
با اين حساب ديگه برا شهردار آينده كاري نميمونه !

البته نه ميدان امام هست چون هر شهرداري كه مياد ميدون امام رو باز پيرايي ميكنه !
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # Guest 1392-10-10 19:42
آقایان از کیسه مردم بیچاره چه دست و دلبازیهایی می کنند اگر نظر خواهی منصفانه ای شود فکر نمیکنم هیچکس از اسرافکاری شهرداری در میدان شهید راضی باشد. آقایان به فکر روز جواب دادن نیز باشند!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی