همزمان با ماه مبارك رمضان
راه اندازي سامانه پرداخت آنلاين كمك هاي مردمي خيريه ثامن الحجج (ع)

payبا توفيقات الهي و همزمان با حلول ماه مبارك رمضان ماه خيرات و بركات ، سامانه پرداخت آنلاين كمك هاي مردمي مؤسسه خيريه ثامن الحجج (ع) گناباد راه اندازي شد.


مديرهامل مؤسسه خيريه ثامن الحجج (ع) گناباد با اعلام اين خبر گفت: اين سامانه امكان ثبت نيت خير را دارا مي باشد و بر اساس آن كمك هاي خيرين در همان نيت خير هزينه مي گردد.

محمدحسين فياضي افزود: اين مؤسسه حدود 2000 يتيم و نيازمند و از كار افتاده را تحت پوشش دارد و آنان را در تهيه جهيزيه ، دارو و درمان ، مواد غذائي و پوشاك ، ساخت و تعمير و پرداخت اجاره مسكن نيازمندان ، تحصيل دانش آموزان و دانشجويان يتيم و ساير هزينه هاي ضروري حمايت مي كند.

وي ادامه داد: در چند سال گذشته با همت مردم عزيز شهرستان اين مؤسسه رتبه اول جمع آوري زكات فطريه و كفاره روزه را در شهرستان كسب كرده و امسال نيز با عنايت خداوند و مردم عزيزمان خواهيم توانست به تعداد بيشتري از خانواده هاي يتيم و نيازمند و غير قابل بازتوان كمك كنيم و گره از مشكلات آنان باز كنيم.

فياضي افزود: همشهريان محترم مي توانند با مراجعه به وبسايت اين مؤسسه به نشاني www.samenalhojaj-gonabad.com از طريق درگاه كمك آنلاين ، نسبت به واريز كمك هاي نقدي خود اقدام فرمايند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی