اشتباه در سایت خبری از دیدگاه مخاطب نابخشودنی است:
شتابزدگی و اشتباه فاحش در یکی از سایت ها

000007یکی از سایت هایی که با هزینه های بالا در امر خبر رسانی در شهرستان فعالیت می کند به گونه ای که خبر های خود را اغلب از طریق پیامک! به اطلاع عموم می رساند و با این حال با کمبود مخاطبان عمومی مواجه است برای کسب مخاطبان و اطلاع رسانی! آنقدر شتاب زده عمل می کند که حتی عکسی که برای یکی از خبر های خود استفاده می کند هیچ ربطی به متن خبر ندارد!!!

عموما  از عوامل جذب مخاطب در رسانه ها، صداقت، عدم تخریب، اطلاع رسانی دقیق و به موقع و ... و البته عدم وجود اشتباهات فاحش در امر خبر رسانی می باشد. این پایگاه اطلاع رسانی که حجم وسیعی از اخبار خود را به تخریب علیه کاندیدایی خاص اختصاص داده است آنقدر شتابزده عمل می کند که به تصویر درج شده در خبر خود دقت هم نمی کند. مدت زیادی است خبری در این سایت  درج شده است که تصویر مربوط به این خبر با محتوای خبر به هیچ وجه همخوانی نداشته و البته شاید مراسم  این تصویر مورد نقد خود سایت نیز باشد!!!

به هر حال جایگاه این وب سایت مشخص بوده و تعداد مخاطبان آن نیز کامل روشن است  که البته با توجه به هزینه های زیاد صورت گرفته جایگاه فعلی آن نیز به دلیل انتخاب عناوین نا مرتبط با متن خبر و ارسال آن به صورت پیامک گروهی است که صد البته انتخاب عناوین خبری نا مرتبط با متن نیز باعث سلب اعتماد مخاطب می گردد.

در انتها سخنی از مقام معظم رهبری در خصوص عدم تخریب را به عنوان حسن ختام بیان می کنیم:

کاندیداها نباید برای جلب رأی مردم، به تخریب نامزدهای دیگر و همچنین تخریب واقعیات جامعه، اقدام کنند

 

نظرات   

 
+3 # محمد 1392-03-19 07:55
درود بر مديريت محترم سايت صبح گناباد و همكاران محترم ايشان كه واقعيات را صادقانه و بي طرفانه بيان مي كنند و خيلي متاسفم براي اين سياسيون نوپا و متعصب كه هميشه بجاي بيان واقعيت به تخريب اين و آن مي پردازند.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 # lk 1392-03-20 05:43
دیگه هیچ بهونه دیگه ای برای تخریب ندارید که از همچین حرفای بچه گانه استفاده میکنید؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 # Guest 1392-03-20 16:40
نقل قول کردن lk:
دیگه هیچ بهونه دیگه ای برای تخریب ندارید که از همچین حرفای بچه گانه استفاده میکنید؟


ما دست به قلممون مثل بعضيهانيست كه به مصداق " الغريق يتشبث بكل حشيش " تا حالا بيش از بيست مقاله براي تخريب قاليباف بزنيم .
البته دست به جيبمون هم مثل شما نيست كه پيامك 12000 عددي بفرستيم .
ما مجبوريم مقالات بجه گانه شمارا پاسخ ندهيم چون دكتر بر سكوت در مقابل هتاكيها تاكيد دارد و فقط حقايق اينچنيني را انتشار خواهيم داد .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # کاضمی 1392-03-20 11:36
باید متاسف بود که گروهی نابخردانه سی در تخریب دکتر قالیباف دارند وغافل از انند که ایشان با یاری خدا وامام زمان بارای بسیار بالایی رییس جمهور ایران است خواهشا رای خود را هدر ندهید واحساسی رای ندهید که پشیمان خواهید شد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # روحانی 1392-03-21 11:33
احساسی رای دادن یعنی رای به قالیباف
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی