رئیس هیئت فوتبال گناباد خبر داد:
صعود نماینده گناباد به سوپرلیگ استان

fajr badokht

رئیس هیئت فوتبال گناباد از صعود تیم فوتبال فجر بیدخت گناباد به سوپرلیگ استان خراسان رضوی خبر داد.


احمد زمانیان در گفت و گو با خبرنگار صبح گناباد، با اعلام این خبر بیان کرد: تیم فوتبال فجر بیدخت به عنوان نماینده شهرستان گناباد در لیگ دسته یک توانست تیم گاز سرخس را با نتیجه یک بر صفر مقلوب خود کرده و به سوپرلیگ استان خراسان رضوی صعود کند.


وی با بیان اینکه این مسابقه که با حضور فرماندار و تعدادی از مسئولین و  پیشکسوتان فوتبال و تعداد زیادی تماشاچی در محل ورزشگاه آزادی گناباد برگزار شد ، ادامه داد: تنها گل این دیدار را یاسر صفرزاده در دقیقه 55 وارد دروازه تیم پالایشگاه گاز سرخس کرد و توانست این مسابقه حساس را به نفع گناباد خاتمه دهد.


وی تصریح کرد: مسابقات لیگ دسته اول استان خراسان رضوی در دو گروه 10 تیمی برگزار شده که از هر گروه 6 تیم برتر دو گروه به مرحله نهایی کرده و با هم پیکار داشتند که تیم فجر بیدخت با 8 امتیاز راهی سوپرلیگ استان شد.


زمانیان اظهار کرد: تیم های شهرداری بینالود و خادم الشریعه سرخس و فجر بیدخت سه تیمی است که رقابت های لیگ برتر استان خراسان رضوی راه یافته است.


رئیس هیئت فوتبال گناباد افزود: تیم کیهان دیگر نماینده فوتبال گناباد در آخرین بازی خود توانست با گل مهدی یعقوبی تیم آریا کاشمر را در این شهر شکست دهد اما در مجموع رتبه چهارم را از آن خود کرد و نتوانست به سوپرلیگ استان صعود کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی