به مناسبت روز جهانی معلولان؛
اجتماع معلولان گنابادی برگزار شد + تصاویر

ejtema malolan gonabad 1

به مناسبت روز جهانی معلولان، اجتماع و پیاده روی نمادین معلولان گناباد از محل میدان غدیر تا مصلی نمازجمعه این شهرستان برگزار شد.

 

 مجتبی حسین‌نژاد، رئیس اداره بهزیستی گناباد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در حاشیه این اجتماع و پیاده روی با بیان اینکه بیش از 200 نفر از معلولان به این مناسبت در این پیاده‌روی شرکت و به صورت دسته جمعی در نماز جمعه گناباد حضور یافتند، اظهار کرد: همه باید در تکریم و بزرگداشت معلولان همراهی اثربخشی داشته‌باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه 12 آذر به عنوان روز جهانی معلولان نام گذاری شده است، اظهار کرد: هدف از تعیین این روز، تغییر نگرش افراد جامعه نسبت به معلولان بوده و بر همین اساس می بایست افراد معلول در تمامی جنبه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی زندگی مشارکت فعال داشته باشند.

 

حسین‌نژاد خاطرنشان کرد: حدود 2026 معلول جسمی حرکتی، ذهنی، شنوایی و بینایی دارای پرونده در شهرستان گناباد وجود دارد و بهزیستی به آنها خدمات ارائه می‌کند.

 

رئیس اداره بهزیستی گناباد با اشاره به اینکه معلولان انتظار حمایت ترحمی از مردم ندارند، تصریح کرد: بسیاری از معلولان توانائی‌ها و پتانسیل‌های بسیار زیادی دارند که بایستی از آنها حمایت کرد تا این توانایی آنها در جهت مطلوب شکوفا شود.

 

ejtema malolan gonabad 2

 

ejtema malolan gonabad 3

 

ejtema malolan gonabad 4

 

ejtema malolan gonabad 5

 

عکاس: حسن حسین زاده

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی