دکتر رجایی در کنفرانس خبری اعلام کرد ،
توسعه گناباد نیازمند هم افزایی دلسوزان است

دکتر رجایی نماینده شهرستانهای گناباد و بجستان در کنفرانس خبری روز سه شنبه گفت : رشد و توسعه گناباد نیازمند همگرایی و هم افزایی دلسوزان شهرستان می باشد .

 

rajaee794

 


به گزارش صبح گناباد به نقل از گناباد20 نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: رشد و توسعه گناباد نیازمند همگرایی و هم افزایی دلسوزان شهرستان می باشد و خوشبختانه پس از مدتی، مجددا فرمانداری بومی برای شهرستان انتخاب شد و امید است زمینه رشد و توسعه گناباد فراهم شود.


 حجت الاسلام محمد رجایی عصر سه شنبه 28مهرماه در نشست خبری با خبرنگاران که در محل سالن اجتماعات شهرداری گناباد برگزار شد، گفت: رشد و توسعه گناباد نیازمند همگرایی و هم افزایی دلسوزان شهرستان می باشد و خوشبختانه پس از مدتی، مجددا فرمانداری بومی برای شهرستان انتخاب شد و زمینه رشد و توسعه گناباد فراهم شود.
وی افزود:‌ رسانه ها و مطبوعات در این خصوص نقش مهمی دارند و باید با بیان نقاط مثبت و یادآوری نقاط ضعف، به ارتقا فرهنگی و رشد و توسعه شهرستان کمک نمایند.

 

حجت الاسلام رجایی اطلاع رسانی از سوی مسئولین را ضروری دانست و اذعان کرد: سیستم اداری کشور دارای رخوت و سستی بوده و علی رغم اینکه دولت درصدد چالاک نمودن سیستم اداری و کوچک سازی خودش می باشد، متاسفانه پیگیری های پروژه ها به کندی صورت می گیرد.


وی اظهار کرد: همچنین وضعیت مالی دولت نیز در پیشبرد پروژه ها بی تاثیر نیست و با دولت الکترونیکی بخشی از مشکلات در این خصوص برطرف می گردد.


نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص حمایت از صنعت خودروسازی داخلی گفت: درصورت حمایت و خرید خودروهای خارجی، بیکاری در کشور ایجاد و کشور با بحران جدی مواجه می شود.

 

حجت‎الاسلام رجایی ادامه داد: بر همین اساس باید یک فرصت به خودروسازان داخلی داده شود تا به استانداردهای لازم برسند و درصورت عدم رسیدن به این استانداردها، حمایت از آنان به کلی قطع گردد.


وی خاطرنشان کرد: راهکار استفاده از تجربیات کشورهای سازنده خودرو، سرمایه گذاری آنان در کشور می باشد تا علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان ایرانی، از بازارهای هدف و تکنولوژی آنان استفاده شود.


حجت الاسلام رجایی درخصوص زمان اجرایی شدن روشنایی پلیس راه تا بیدخت گفت: دستورات لازم در این خصوص توسط وزیر مربوطه در فروردین ماه صادر شده و مبلغ ۱۷ میلیارد ریال برای این پروژه تخصیص داده شده و پس از انجام مناقصه عملیات اجرایی این پروژه شروع خواهد شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی