همزمان با شب پنجم ماه محرم الحرام
هشتمين شب شعر نغمه هاي عاشورائي در نوقاب برگزار مي گردد

shab sher

هشتمین شب شعر نغمه های عاشورائی با حضور استاد انصاری نژاد از شاعران برتر آئینی کشور در محل هیئت مجمع الذاکرین حضرت زهرا (س) نوقاب برگزار می گردد.


دبیر هشتمین شب شعر نغمه های عاشورائی در گفت و گو با خبرنگار صبح گناباد، با اعلام این خبر گفت: این مراسم روز یکشنبه ۲۶ مهرماه ۹۴ ساعت ۱۹:۳۰ در محل هیئت مجمع الذاکرین حضرت زهرا (س) واقع در نوقاب خیابان وحدت جنب میدان تعزیه خوانی برگزار می گردد.


ایزدی افزود: این مراسم از سال ۱۳۸۷ همزمان با شب پنجم ماه محرم الحرام هر سال با حضور اعضاي انجمن ادبي محمد پروين گنابادي در این هیئت برگزار می گردد و هر سال سعی بر افزایش کمی و کیفی این برنامه ادبی مذهبی می شود.


وی ادامه داد: امسال بدلیل رخدادن فاجعه دلخراش و جانگداز منا و شهادت تعداد زیادی از هموطنانمان ، یکی از قاریان ممتاز شهرستان جهت احترام و شادی روحشان ، آیاتی از کلام ا… مجید را قرائت خواهد نمود.


وی همچنین گفت: ورود کاروان با چاوشی خوانی ، پخش کلیپ و مداحی توسط مداحان اهل بیت از دیگر برنامه های این شب شعر خواهد بود.


دبیر هشتمین شب شعر نغمه های عاشورائی گفت: استاد محمدحسین انصاری نژاد متولد دشتستان و از شاعران و نویسندگان آئینی بنام کشور می باشد و آثار زیادی از وی به چاپ رسیده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی