سیروس مقدم، کارگردان مجموعه «پایتخت»:
به خاطر مردم قسمت سوم پایتخت را می‌سازم

payetakht2سیروس مقدم، کارگردان مجموعه «پایتخت» درباره رواج تکه‌کلام‌های این مجموعه در میان مردم گفت: مردم ما به شدت مردم طنازی هستند و می‌بینم که چند تکه کلام از سریال «پایتخت» را با آمیخته کردن چاشنی طنز به کار می‌برند که برایم بسیار لذت‌بخش است.

 

سیروس مقدم کارگردان موفق سریال نوروزی «پایتخت 2» قرار است قسمت سوم این مجموعه را نیز کارگردانی کند.

این کارگردان ضمن اعلا این خبر گفت: با توجه به نظرسنجی‌هایی که اتفاق افتاده است و علاقه مردم به این سریال، علاقه‌مندم قسمت سوم این مجموعه تلویزیونی را نیز کارگردانی کنم.

مقدم ادامه داد: مردم همیشه برای من خیلی مهم بوده‌اند و همواره گفته‌ام که مردم مهم‌ترین قاضیانی هستند که انرژی‌ام را از آن‌‌ها می‌گیرم.

این کارگردان درباره مضمون این سریال گفت: با توجه به سریال «پایتخت 1» و آشنایی با سلیقه مخاطب این مجموعه سعی کردیم سریالی بسازیم که بتواند با مردم علاقه‌مند ارتباط خوبی برقرار کند که الحمدالله همین اتفاق هم افتاد.

مقدم درباره باب شدن بسیاری از تکه کلام‌های «پایتخت 2» بین مرد گفت: مردم ما به شدت مردم طنازی هستند و می‌بینم که چند تکه کلام از سریال «پایتخت» را با آمیخته کردن چاشنی طنز به کار می‌برند که برایم بسیار لذت‌بخش است.

این کارگردان در پایان گفت: من و همه عوامل سریال از اینکه مردم از «پایتخت» خوششان آمده خوشحالیم و نتیجه کارمان را از سوی مخاطبانمان می‌گیریم و اگر نظرسنجی‌ها نشان دهد حداکثر مردم این سریال را دوست داشته‌اند با تمام مشقت‌ها، قسمت سومش را نیز خواهیم ساخت.

منبع نامه نيوز

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی