مؤسسه خيريه ثامن الحجج (ع) گناباد ، پذيراي زكات فطريه و كفاره روزه

samen12

مدیرعامل موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) گناباد گفت : در روز عید سعید فطر پایگاه های جمع آوری زکات فطریه و کفاره روزه این مؤسسه در سطح شهرستان مستقر خواهد بود.

 

محمد حسین فیاضی در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان این مطلب افزود: این موسسه از سال ۱۳۸1 فعالیت قانونی خود را جهت رسیدگی محرمانه به وضع ایتام و دستگیری از نیازمندانی که عزت نفس والایشان آنها را از دراز نمودن دستشان به سوی دیگران باز می دارد آغاز نموده و هم اکنون توانسته است با تحت حمایت داشتن 2000 یتیم و بی سرپرست ، نیازمند ، معلول و از کار افتاده به فعالیت خود ادامه دهد.

 

مدیرعامل موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) گناباد ادامه داد: اين مؤسسه در چند سال گذشته با همت همشهريان گرامي رتبه اول جمع آوري زكات فطريه و كفاره روزه را در شهرستان كسب كرده است.

 

وي افزود: امسال نيز با عنايت خداوند و مردم عزيزمان خواهيم توانست به تعداد بيشتري از خانواده هاي يتيم ، نيازمند ، معلول و غير قابل بازتوان كمك كنيم و گره از مشكلات آنان باز كنيم.

 

وي با اشاره به اجراي طرح مهر رمضان توسط مؤسسه نيز گفت: در اين طرح ، افزون بر سه هزار و 100 حواله غذاي گرم و حدود سه هزار حواله نان ، بين ايتام و نيازمندان تحت پوشش توزيع گرديده است.

 

وي همچنين گفت: از نيمه شعبان تا پايان ماه مبارك رمضان نيز تاكنون افزون بر پنج هزار سبد غذائي از قبيل گوشت ، برنج ، ماکارونی ، روغن ، قند ، چای ، رب ، جبوبات و غیره بين مددجويان و بويژه ايتام تحت پوشش اين مؤسسه بر اساس بعد خانوار توزيع شده است.

 

فياضي تصريح كرد: ارزش نقدي هر سبد غذائي توزيع شده 650 هزار ريال مي باشد كه تماما از محل مشاركتهاي مردمي مؤسسه تأمين شده است.

 

وي خاطرنشان كرد: روزانه صدها هزار تومان هم در بحث تهيه جهيزيه نوعروسان يتيم و نيازمند ، دارو و درمان بيماران نيازمند ، تعمير و اجاره مسكن ايتام و نيازمندان و ساير نيازهاي ضروري جامعه هدف هزينه مي شود.

 

مدیر عامل موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) گناباد خاطرنشان كرد: تمامي ايتام ، نيازمندان ، معلولين و ازكارافتادگان تحت پوشش مؤسسه داراي دفترچه خدمات رساني مي باشند و هر ماه بر اساس بعد خانوار از حمايت هاي غذائي ، درماني ، لوازم ضروري زندگي و ساير خدمات مؤسسه از محل مشاركت هاي مردمي بهره مند مي شوند.

 

وي در ادامه افزود: كليه آمارهاي داده شده و فعاليت هاي اين مؤسسه كاملا شفاف بوده و همشهريان گرامي در صورت هر گونه تشكيك مي توانند با مراجعه حضوري و بازديد از انبارها ، از فعاليت هاي اين مؤسسه ديدن فرمايند.

نظرات   

 
0 # Guest 1394-04-27 20:08
کمیته امداد گناباد به تمام محرومین شهر و روستاهای گناباد در ماه رمضان یک وعده غذای گرم توزیع کرد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # پورحسين 1394-04-28 08:10
از مدير و پرسنل مؤسسه خيريه ثامن الحجج (ع) گناباد كه حقيقتا صادقانه خدمت مي كنند و كمك حال ايتام و نيازمندان هستند تشكر و قدرداني مي كنم.
خدمات شما بزرگواران قطعا مورد قبول خداوند قرار خواهد گرفت.
پورحسين - مشهد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی