رییس اداره بهزیستی گناباد:
مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) بازوی پرتوان سازمان بهزیستی است

رییس اداره بهزیستی شهرستان گناباد گفت: مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) گناباد بازوی پرتوان سازمان بهزیستی است.

 

به گزارش صبح گناباد، علی ستوسر در جمع اعضای هیئت امنای مؤسسه خیریه غیر انتفاعی ثامن الحجج (ع) گناباد با بیان این مطلب گفت: این مؤسسه خیریه مورد اعتماد مردم شهرستان می باشد.


رییس اداره بهزیستی شهرستان گناباد افزود: مردم شهرستان در سال گذشته بیش از ۷ میلیارد ریال به مشارکت های مردمی بهزیستی و مؤسسات خیریه کمک نموده و یک سوم این مبلغ به مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) کمک شده است.


وی با بیان اینکه مردم عملکرد این مؤسسه را زیر ذره بین دارند ، ادامه داد: این مبلغ نشان دهنده توان مدیریتی بالا و عملکرد درست و صادقانه مدیر و پرسنل مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) می باشد.


ستوسر همچنین گفت: امیدواریم با حمایت خیرین محترم ، یک مؤسسه خیریه تخصصی در بحث اشتغال به مجموعه مؤسسات خیریه شهرستان افزوده شود تا شاهد رفع مشکلات مردم در این حوزه نیز باشیم.

 

مدیرعامل مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) گناباد نیز گفت: گرچه که این مؤسسه یک مؤسسه کوچک و کم تجملات و محدود است ولی به لطف خداوند و حمایت مردم نیک اندیش و دریادل شهرستان گره های بزرگی را باز کرده ایم.


محمدحسین فیاضی افزود: سال گذشته در بحث تهیه جهیزیه با معرفی دفتر امام جمعه محترم گناباد به ۸۲ نفر نوعروس یتیم و نیازمند کمک شده است.


وی تصریح کرد: همچنین در موارد مواد غذایی ، مسکن ، دارو و درمان ، پوشاک ، اعطای وام های ضروری و سایر نیازهای ضروری مددجویان نیز هر ماه به صدها خانوار خدمات رسانی می شود.


مدیرعامل مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) گناباد خاطرنشان کرد: به این مؤسسه به انواع مشکلات مراجعه می شود و گاها مؤسسه توانایی لازم را جهت کمک به این افراد ندارد.


فیاضی ادامه داد: از همشهریان محترم خواهشمندم که مثل همیشه ما را مورد الطاف خود قرار داده و با کمک های خودشان به این مؤسسه در جهت رفع محرومیت ها همکاری کنند.


وی ضمن تشکر از امام جمعه محترم گناباد گفت: از دفتر امام جمعه محترم و شخص حاج آقای صادقی که حقیقتا در حق ما پدری می کنند و حامی ما هستند تشکر می نمائیم.


در این جلسه هر یک از اعضای هیئت امنای مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) گناباد در راستای بهتر شدن فعالیت های مؤسسه نظراتی را ارائه نمودند که بنا شد مورد بررسی قرار گرفته و در جهت عملیاتی کردن آنها اقدام شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی