موفقيتي ديگر براي دانشگاه آزاد اسلامي گناباد
كسب عنوان برتر توسط رييس باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه

مهندس روح اله امیری عضو هیات علمی تمام وقت و رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد گناباد، عنوان رئیس برتر باشگاه پزوهشگران جوان و نخبگان را از آن خود نمود.

amiri

به گزارش صبح گناباد ، در پی کسب این عنوان توسط امیری، دکتر کریم زارع مشاور ریاست عالی دانشگاه و رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، این موفقیت را به وی تبریک گفت.

 


در بخشی از پیام دکتر کریم زارع آمده است.تلاش های ارزنده، مداوم و سازنده شما در عرصه خدمت به میهن عزیز اسلامی، جوانان پژوهشگر و نخبگان، تحقق اهداف سند چشم انداز1404، ایجاد تحول اساسی در باشگاه و برنامه های راهبردی باشگاه پزوهشگران جوان و نخبگان، موجب افتخار و سربلندی جامعه دانشگاه است.  

 


دکتر مجتبی حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد نیز ضمن تبریک به مجموعه دانشگاه بویژه به مهندس امیری و حوزه پژوهش و فناوری واحد، کسب این موفقیت را مایه مباهات و بالندگی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی گناباد دانست. و افزود: این موفقیت ها،  زحمات و تلاش ها موجب ارتقا و اعتلای بیش از پیش دانشگاه و تولید علم می شود.
مهندس امیری رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد گناباد موفقیت حاصل شده را مرهون تلاش و زحمات تمامی همکاران مجموعه دانست.

 


وی در ارتباط با دلایل کسب این موفقیت گفت: با توجه به اینکه ریاست عالی دانشگاه تاکید بر ارتباط بین دانشگاه و صنعت داشته و دارند و فرمودند: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان باید حلقه ارتباط دانشگاه با صنعت باشد لذا در این زمینه فعالیت گسترده ای را انجام دادیم که از جمله می توان به تفاهم نامه ای که با شرکت انتقال گاز ایران( منطقه 4 کشور) داشته ایم و یا موارد مشابه اشاره کرد.

 


شناسایی و جذب اعضای جدید در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، از بین اساتید و دانشجویان واحد و مراکز آموزش عالی شهرستان، برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی و عمومی و همچنین کرسی های آزاد اندیشی و اردوهای فرهنگی با مشارکت حوزه فرهنگی دانشگاه از جمله مواردی بودن که امیری به آن ها پرداخت.

 


امیری ارائه تسهیلات در راستای حمایت از کارهای پژوهشی، برگزاری سمینارهای علمی و کارگاه های تخصصی، تشکیل کارگروه های تخصصی نظیر روباتیک و نانو فناوری، تعامل بیشتر با بخش صنعت و...را از جمله برنامه ها و کارهای آینده باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گناباد مطرح کرد.

 


مهندس امیری همچنین حمایت های دکتر حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد را که از باشگاه پزوهشگران جوان و نخبگان و حوزه پژوهش و فناوری واحد دارد را مورد تقدیر قرار داد.    

 

نظرات   

 
0 # من 1394-02-26 06:58
تبریک عرض می کنم آقای امیری

این عنوان برازنده شما است از روزی که شما اداره این مرکز را در دانشگاه آزاد گناباد بر عهده گرفته اید فعالیتها و کار های مهمی صورت گرفته است برایتان موفقیت و سربلندی روزافزون آرزومندم.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی