با شركت هيئت ريسه و جمعي از مسئولان صورت گرفت ؛
مراسم اربعين در دانشگاه آزاد

به مناسبت اربعین سید و سالار شهیدان آقا اباعبدلله حسین (ع) و یاران با وفای حضرتش، مراسم عزاداری با حضور هیات رئیسه و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی گناباد و تعدادی از مسئولین فرهنگی شهرستان برگزار گرديد .

 azad10

 

به گزارش صبح گناباد به نقل از روابط عمومي دانشگاه ، در اين مراسم معنوي علاوه بر هيئت ريسه دانشگاه جمعي از مسئولان شهرستان از جمله محمدی سرپرست فرمانداری، سرهنگ قدمگاهی فرماندهی منطقه انتظامی، حجت الااسلام رحمانی رئیس اداره بلیغات اسلامی و... نيز حضور داشتند .

 

در این مراسم عزاداری که به همت هیات محبان المهدی کارکنان، دفتر فرهنگ اسلامی و پایگاه بسیج شهید محمدی ثانی واحد گناباد برگزار می گردید و با زیارت عاشورا، مرثیه سرایی و مداحی همراه بود. حجت الاسلام و المسلمین تقوی مدیر گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، در سخنانی به فلسفه قیام امام حسین(ع) و شهادت آن حضرت و حوادثی که تا اربعین به وقوع پیوست پرداخت.

 


حجت الاسلام تقوی همچنین در بخشی از سخنان خود به فرهنگ عاشورا، شهید و شهادت و زنده نگه داشتن و ترویج آین فرهنگ و درس هایی که می بایستی از این حرکت عظیم گرفت اشاره کرد.

 


مدیر گروه معارف اسلامی واحد گناباد، برنامه ها و مراسم عزاداری که توسط کارکنان و دانشجویان در ایام محرم و صفر در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار گردیده است را خوب و پسندیده خواند و حمایت هایی را که دکتر حسن زاده و دیگر اعضای هیات رئیسه از این برنامه ها داشته اند را مورد تقدیر قرار داد

نظرات   

 
+1 # راستگو 1393-09-23 18:22
چقدر دانشجوها زیاد شرکت کردند.
دست بردارید از این کارهای نمادین و بی برنامه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # Guest 1393-09-25 17:42
برگزاری مراسم ...
رمز ماندگاری ...
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی