جشن بزرگ نيمه شعبان مهديه بيلند+تصوير

جشن ولادت با سعادت حضرت مهدي (عج) همزمان با سراسر كشور همچون

سالهاي قبل در مجتمع حسينيه و مهديه بيلند برگزار گرديد.

معاون استانداری خراسان رضوی: تغییر برخی فرمانداران خراسان رضوی ضروری است

معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری خراسان رضوی گفت: تغییر برخی فرمانداران خراسان رضوی ضروری است.

به گزارش صبح گناباد به نقل از تسنیم، محسن صادقی ظهر امروز در مراسم تکریم فرماندار سابق و معرفی سرپرست فرمانداری گناباد که در سالن کوثر گناباد برگزار شد، با تسلیت ایام محرم اظهار کرد: شهرستان گناباد یک شهرستان تاریخی با قدمت 3 هزار ساله و گنجینه‌ای از آثار و بناهای تاریخی و گنجینه‌های علمی چون علما و بزرگانی چون علامه بهلول گنابادی است.

وی افزود: این شهرستان با وجود 355 شهید و 984 جانباز و 35 آزاده سهم ویژه‌ای در دفاع مقدس و تاریخ ایران ادا کرده است.

صادقی خاطر نشان کرد: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی فرصتی برای خدمت است به طوری که در یک دوره مشخص بر اساس انتخاب مردم و گرایشی که دارند یکی را انتخاب می‌کنند.

صادقی گفت: محمد صفایی فرماندار سابق گناباد با 35 سال سابقه خدمت و نه سال سابقه فرمانداری یکی از طولانی‌ترین مسئولیت‌های سیاسی را بر عهده داشت که در طول مدیریت ایشان چهار استاندار تغییر کردند و ایشان و آقای موحدیان فرماندار مشهد رکورد خوبی را در مدیریت به جا گذاشتند.

وی بیان کرد: تغییر در مناسب سیاسی هم طبیعی و هم ضروری است و انتظاراتی برای این تغییرات وجود دارد که این انتظارات یک حق منطقی است.

صادقی گفت: گناباد شهرستانی است که محورهای توسعه آن ترکیبی بوده و گسترش منابع انسانی با 12 واحد آموزش عالی و حدود 12 هزار دانشجو، صنایع لبنی دامی و تمرکز بر صنایع فرآوری معدنی از جمله محورهای توسعه شهرستان گناباد است..

معاون استاندار خراسان رضوی افزود: نرخ بیکاری در گناباد نسبت به میانگین کشوری پایین‌تر و در عین حال ضریب بهره وری در گناباد پایین است.

وی گفت: رتبه گناباد در جرائم و آسیب‌های اجتماعی با توجه به قدمت و صبغه مذهبی این شهر قابل قبول نیست.

معاون سیاسی، امنیتی، انتظامی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: نرخ رشد پرونده‌های جرائم در این شهرستان در مقایسه با میانگین رشد جمعیت روند صعودی و تصاعدی دارد که امیدواریم در مدیریت جدید با تمرکز بر این مساله شاهد جبران آن باشیم.

وی افزود: بر این مبنا از اولویت‌های کاری سرپرست جدید فرمانداری گناباد آن است که جایگاه هشتم این شهرستان در ارتکاب جرائم و آسیب‌های اجتماعی را به بالای رتبه 20 برساند.

وی گفت: فرمانداری پستی حاکمیتی و فرا بخشی است و موفقیت در این پست حاصل تلاش دسته جمعی و هماهنگی‌های بین مسئولان است.

صادقی افزود: در سطح ملی سهم شهرستان گناباد کمتر از ظرفیتش است و این امکان پذیر نیست مگر اینکه بتوانید ظرفیتهای شهرستان را بشناسانید.

صادقی خطاب به مدیران شهرستان گفت: مدیران باید همه ظرفیت‌ها را با روش‌های نوین مدیریتی به کار گیرند و کارهای خود را محدود به ساعات اداری نکنند.

وی افزود: نگرش متوازن به توسعه نگرشی است که باید در تک تک مدیران وجود داشته باشند و صیانت از سلامت و رفاه کارکنان، فرهنگ برنامه‌ای و پرهیز از روزمرگی از دیگر وظایف یک مدیر موفق است.

صادقی تصریح کرد: مهم‌ترین شاخص ارزشیابی مدیر افزایش رضایتمندی مردم است و نمره سالانه به مدیر نمره‌ای است که مردم به مدیران خود می‌دهند.

وی گفت: سطح بهره وری در کشور پایین است ضمن آنکه طی دوره‌ای مدیریت پرهزینه را تجربه کردیم حال آنکه مدیریتی مطلوب است که با کمترین امکانات بیشترین بهره وری را در بر داشته باشد.

انتهای پیام/ سعید گلچین

شهرستان گناباد گرمترين روز تاريخ 24 ساله را سپري كرد

به گزارش شوراي هماهنگي مديريت بحران گناباد ، در حاليكه هنوز 10 روز به پايان

دیدار جلیلی با یک عضو برجسته حماس

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با عضو دفتر سیاسی و نفر دوم حماس در غزه دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

به گزارش ایسنا، سعید جلیلی ظهر امروز (سه‌شنبه) با عمادالعالمی، عضو دفتر سیاسی و نفر دوم حماس در غزه و هیات جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

در این دیدار طرفین درباره مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی تبادل نظر می‌کنند.